Wykład otwarty dr Izabeli Sellmer

8 listopada 2021 r. o godz. 17:30 dr Izabela Sellmer z Zakładu Historii Literatury Niemieckiej IFG UAM wygłosi wykład na zaproszenie Instytutu Germanistyki w Ústí nad Labem w ramach cyklicznej serii odczytów pt. Germanistische Literaturwissenschaft – Aktuelles aus Europa.

Adresowany w zamyśle przede wszystkim do studentek i studentów oraz doktorantek i doktorantów czeskich uniwersytetów 60-minutowy wykład będzie poświęcony poetyce dziennika jako gatunku literackiego na przykładzie zapisków Thomasa Manna z okresu emigracji.

Do wysłuchania wykładu oraz do udziału w dyskusji organizatorki serdecznie zapraszają także zainteresowane studentki i studentów poznańskiej germanistyki! Dane potrzebne do zalogowania się na platformie ZOOM oraz krótkie wprowadzenie do tematyki osoby zainteresowane znajdą na załączonym plakacie.