Sukces KULT(ur)OWEGO Koła Naukowego przy IFG UAM

KULT(ur)OWE Koło Naukowe Przy IFG UAM zdobyło II nagrodę w ogólnouniwersyteckim konkursie KOWADŁO, organizowanym przez Samorząd Studencki UAM. Konkurs KOWADŁO miał na celu wyłonienie studenckich projektów indywidualnych i grupowych, które wykazują się szczególną innowacyjnością.

KKN-IFG stanęło do niego z pomysłem na założenie czasopisma studenckiego o zasięgu ogólnowydziałowym. Przedstawiona koncepcja została nagrodzona sumą 1200 zł.

Czasopismo ma się ukazywać raz w semestrze. Redakcja już dziś zaprasza wszystkich zainteresowanych studentów (nie tylko germanistów) do współtworzenia magazynu. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..