Konkurs na najlepszą pracę dyplomową w IFG rozstrzygnięty!

Miło nam poinformować, że w środę 18 stycznia 2023 r. miało miejsce wręczenie dyplomów i nagród zwyciężczyniom konkursu na najlepszą pracę dyplomową w IFG w roku 2022. Partnerem i fundatorem nagród w konkursie był DAAD.

Zwyciężczynią konkursu w kategorii prac magisterskich została Pani mgr Monika Mikołajczyk za pracę magisterską pt. Kultur und Identität der Grenzlandbevölkerung – Deutsche Nationale Narrative in dem Namslauer Land an der Wende vom 19. zum 20. Jahrhundert (promotor – prof. UAM dr hab. Marek Rajch).

Zwyciężczynią konkursu w kategorii prac licencjackich została Pani Patrycja Popielas za pracę licencjacką pt. Ausspracheschulung mithilfe sozialer Medien am Beispiel des You Tube-Kanals und Instagram-Accounts Dein Sprachcoach (promotor – dr Sebastian Chudak)

Przyznano także dwa wyróżnienia w kategorii prac magisterskich:

- Pani mgr Natalia Sikora za pracę magisterską pt. Einblicke in Leben und Wirken der Liedermacherin Bettina Wegner im Widerstand gegen das DDR-Regime,

- Pani mgr Marta Stawicka za pracę magisterską pt. Förderung der Lernerautonomie während der Covid-19-Pandemie am Beispiel des digitalen DaF-Unterrichts in der polnischen Grundschule.

Serdecznie gratulujemy zarówno Zwyciężczyniom jak i Paniom, których prace dyplomowe zostały wyróżnione.

Gratulacje i podziękowania za opiekę nad nagrodzonymi pracami składamy także Panom Promotorom!

IMG 8842-500