Bezpłatna międzynarodowa szkoła letnia "In Between?"

Bezpłatna międzynarodowa szkoła letnia "In Between?", która koncentruje się na badaniu terenów pogranicznych we współczesnej Europie oraz ich skomplikowanej historii i pamięci zaprasza do udziału w projekcie. W tym roku projekt odbędzie się w dniach 2-13 września 2024 r. w Polsce, Estonii i Finlandii.

Studenci wezmą udział w warsztatach z historii mówionej, nagrywania dźwięku i tworzenia podcastów. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy, z których każda uda się do jednego z regionów przygranicznych - estońsko-fińskiej granicy morskiej lub na Mazury. Wyniki swoich badań studenci zaprezentują w formie krótkiego podcastu artystycznego.
Aplikacje mogą składać studenci kierunków humanistycznych i artystycznych w wieku 18-26 lat. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 5 maja 2024 r.

Więcej szczegółów na temat programu można znaleźć w załączniku oraz na stronie internetowej: https://enrs.eu/edition/inbetween2024.

PL In Between 2024 CfA → PDF

EN In Between 2024 CfA → PDF