Nabór wniosków do IX edycji konkursu Study@research (konkurs IDUB nr 134)

Rozpoczął się nabór wniosków do IX edycji konkursu Study@research (konkurs IDUB nr 134).

Do udziału w konkursie uprawnieni są studenci UAM I roku studiów drugiego stopnia, którzy nie posiadają tytułu magistra. Zarówno osoby wnioskujące jak i członkowie zespołu badawczego powinni posiadać status studenta UAM w czasie realizacji zaplanowanego w projekcie zadania. W ramach konkursu laureaci otrzymają granty na realizację indywidualnych lub zespołowych studenckich projektów badawczych. Do zdobycia w konkursie jest kwota do 5.000 zł dla projektów indywidualnych oraz do 10.000 zł dla projektów zespołowych.

Regulamin oraz informacje dotyczące wymagań formalnych, które należy dopełnić podczas aplikowania do konkursu, znajdują się pod następującymi linkami:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." target="_blank">Intranet_Studenta

IDUB Proposals (po zalogowaniu zakładka: Konkursy - Konkurs nr 134 "Study@Research" – Ogłoszenie/regulamin)

Studenci_Programy-studenckie_Study@research

FB_BEST_Student_UAM

Aplikować do konkursu Study@research (konkurs IDUB nr 134) należy do dnia 27 marca 2024 r. w systemie wnioskowania ID-UB Proposals  https://idub.amu.edu.pl(po zalogowaniu zakładka: Nowy wniosek – Konkurs nr 134 "Study@Research").

Regulamin → PDF

webmaster: Maciej Borkowski