Szwajcarsko-Polski Program Współpracy

Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji UAM organizuje w dniu 22 czerwca spotkanie dotyczące stypendiów Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy. Program umożliwia doktorantom i pracownikom naukowym wyjazd do placówek badawczych na terenie Szwajcarii oraz wspiera finansowo krótkie pobyty zagraniczne polskich i szwajcarskich samodzielnych pracowników naukowych pracujących nad wspólnymi projektami.

Osoby posiadające już w chwili obecnej gotowe szkice projektów mają również okazję ich indywidualnego skonsultowania po szkoleniu. W tym celu należy przesłać opis projektu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 16 czerwca

Wszyscy zainteresowani szkoleniem mogą dokonać elektronicznej rejestracji na stronie interenetowej Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Unii Europejskiej: