Nabór członków do kulturoznawczego projektu naukowo-badawczego

Serdecznie zapraszamy chętnych studentów studiów licencjackich (przede wszystkim specjalności „komunikacja interkulturowa") do wzięcia udziału w rocznym projekcie naukowo-badawczym pod tytułem „Gegen die Wand – O stereotypach polsko-niemieckich i niemiecko-polskich".

Projekt jest realizowany we współpracy studentów Instytutu Filologii Germańskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz uczniów III Liceum Ogólnokształcącego im. św. Jana Kantego w Poznaniu. Głównym celem projektu jest uświadomienie uczniom i studentom wagi stereotypów historycznych, językowych, społecznych oraz jednostkowych wśród młodych ludzi.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koordynatorzy projektu:
mgr Karolina Mocek