Kurs dokształcający „Niemiecki w biznesie – warsztat tłumacza” – rekrutacja 2017/2018

Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.09.2017r. ruszyła rekrutacja na kurs dokształcający Niemiecki w biznesie – warsztat tłumacza.

Kurs (130 godzin) obejmuje tłumaczenie pisemne specjalistyczne w zakresie języka niemieckiego z różnych dziedzin fachowych takich jak ekonomia, handel, prawo oraz prezentację narzędzi niezbędnych do organizacji warsztatu pracy tłumacza języków fachowych.

Kurs skierowany jest do absolwentów i studentów zarówno kierunków filologicznych, jak i niefilologicznych oraz innych osób, które mogą wykazać się bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego (wymagany poziom przynajmniej B 2).

Szczegółowe informacje odnośnie kursu znajdziecie Państwo na stronie IFG pod linkiem kursy.

Warunki rekrutacji:

• podanie o przyjęcie na kurs (karta zgłoszenia do pobrania na stronie)
  • kserokopia dokumentu tożsamości.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do Instytutu Filologii Germańskiej UAM na adres Al. Niepodległości 4, 61-874 Poznań lub osobiste przekazanie zgłoszenia w sekretariacie IFG w godz. 8:00 – 15:00 w terminie do 15 października 2017 roku.

W razie dalszych pytań prosimy o kontakt z dr Karoliną Kęsicką pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..